Valerijus Simulik Valerijus Simulik
2018 Gruodžio 13 d. LR Seimo nario priimamasis dirba pirmadieniais nuo 11.00 iki 13.00 val.

TEISĖKŪRA

Prieš Lietuvos žmones – vandens patrankomis?

Prieš Lietuvos žmones - vandens patrankomis?

 

Vyriausybė ir valdančioji Seimo dauguma rengiasi kovai su Lietuvos žmonėmis, nepatenkintais valdžios sprendimais.

Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė Viešojo saugumo tarnybos įstatymo pataisai, kuria būtų leidžiama riaušėms malšinti naudoti vandens patranką. Įstatymo pataisa paremta Tėvynės sąjungos- krikščionių demokratų, Liberalų ir centro sąjungos bei Liberalų sąjūdžio atstovų balsais. Dėl pataisos Seimas spręs po svarstymų parlamento komitetuose.

Tokius valdančiųjų ketinimus įteisinti vandens patrankos naudojimą vertiname kategoriškai neigiamai: tai fizinės ir ginkluotos kovos su savo tauta, su savo valstybės piliečiais paskelbimas.

Visa tai panašu į valdžios ultimatumą savo tautai: arba vienbalsiai sutinkate su visais skurdą sėjančiais sprendimais, arba mes jums parodysime vandens patrankas.

Vyriausybė ir valdančioji Seimo dauguma sau ir sunkmetį sukėlusiam stambiajam verslui apginti nepagailės 3 milijonų litų dviem vandens patrankoms įsigyti. Ginklams, nukreiptiems prieš žmones, nebus taupoma.

Antradienį Seimui turėtų būti pateiktas nacionalinio biudžeto projektas, kurį taip pat galima pavadinti kovos su savo tauta ir piliečiais projektu.

Biudžeto projekte, kuriam jau pritarė Vyriausybė, numatoma kirsti sunkiausiai gyvenantiems Lietuvos žmonėms - pensininkams, bedarbiams, negalią turintiems žmonėms, vaikams. Visiems, kurių pajamos ir taip jau mažos. Visiems, kuriems valstybės parama dabar labiausiai reikalinga.

Toks valdančiųjų siūlomas biudžetas - žmonių socialinio saugumo sunaikinimo biudžetas.

Pareiškiame, kad balsuosime: PRIEŠ vandens patrankų įteisinimą, PRIEŠ tokį biudžetą, kuris skurdui pasmerks vargingiausiai gyvenančius šalies žmones.

 

Pagarbiai,

Šiauliečių išrinkti Seimo nariai

Valerijus SIMULIK ir Edvardas ŽAKARIS


2017 metų pavasario sesijos ir tarpsesijinio laikotarpio žmogaus teisių komiteto veiklos ATASKAITA


Už Šiaulius

Valerijus Simulik

Lietuvos Respublikos Seimas

LIONS klubai Lietuvoje

Asociacija Savanoriški saugos būriai