Valerijus Simulik
2020 Spalio 1 d. LR Seimo nario priimamasis dirba pirmadieniais nuo 11.00 iki 13.00 val.

TEISĖKŪRA

Seimo narių Valerijaus SIMULIK, Andriaus ŠEDŽIAUS ir Edvardo ŽAKARIO pranešimas spaudai

Nacionalinis susitarimas - tik žmonių mulkinimas

 

Mes, žemiau pasirašiusieji Šiauliuose išrinkti Seimo nariai, kategoriškai teigiame, kad Vyriausybės siūlomas ir garsiai reklamuojamas Nacionalinis susitarimas yra dar vienas Lietuvos žmonių mulkinimo pavyzdys.

Vyriausybė puikiai žinodama, kad Lietuvos žmonės nepritars atlyginimų, pensijų, socialinių išmokų mažinimui, nusprendė suvaidinti spektaklį, kurio pavadinimas - Nacionalinis susitarimas. Į derybas su Vyriausybe pakviesti kelių pačios valdžios apmokamų profesinių sąjungų atstovai, stambaus verslo atstovai. Visi jie turi savo siaurų interesų: vieni ir toliau siekia „ginti" darbo žmones gyvendami iš valdžios kišenės, kitiems pažadėta sumažinti pelno mokestį.

Šie atstovai niekada neatstovavo, neatstovauja ir negali atstovauti visiems mokytojams, pensininkams, policininkams, verslininkams, bedarbiams, negalią turintiems žmonėms. Niekas neturi teisės kalbėti visų šių žmonių vardu ir priimti sprendimus jiems už nugarų. Tokiu Nacionaliniu susitarimu bandoma pridengti mokesčių didinimą, socialinių išmokų mažinimą, pagalbą stambiajam kapitalui.

Esame įsitikinę, kad Vyriausybė, siūlydama Lietuvos žmonėms solidariai pakelti krizės sunkumus, iš tiesų atstovauja tik stambiajam kapitalui ir bankams, t.y. tiems, kurie šią krizę sukėlė arba ją pagilino. Tiems, kurie ir turėtų pirmieji susiveržti diržus.

Dabar Vyriausybė sunkmečio naštą ir savo pačios klaidų pasekmes bando sukrauti ant visų, net ant socialiai pažeidžiamų, Lietuvos žmonių pečių. Tokia yra tikroji Nacionalinio susitarimo esmė.

Pareiškiame, kad vieningai priešinsimės prieš tokiems Vyriausybės veiksmams, prieš Lietuvos žmonių skurdinimą ir apgaudinėjimą.

 

Pagarbiai,

Seimo nariai:

Valerijus SIMULIK

Andrius ŠEDŽIUS

Edvardas ŽAKARIS


Už Šiaulius


Už Šiaulius


2017 metų pavasario sesijos ir tarpsesijinio laikotarpio žmogaus teisių komiteto veiklos ATASKAITA


Valerijus Simulik

Lietuvos Respublikos Seimas

LIONS klubai Lietuvoje

Asociacija Savanoriški saugos būriai