Valerijus Simulik
2020 Spalio 1 d. LR Seimo nario priimamasis dirba pirmadieniais nuo 11.00 iki 13.00 val.

TEISĖKŪRA

Seimo nario Valerijaus Simulik pranešimas spaudai

Balandžio 6-oji - Saugaus eismo diena

2006 m. Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcija Seime užregistravo Atmintinų dienų įstatymo pataisą, kuria pasiūlė į Atmintinų dienų sąrašą įtraukti balandžio 6-ąją - Saugaus eismo dieną. Socialliberalai buvo įsitikinę, jog tikslinga saugų eismą propaguoti ne tik atskiromis akcijomis, bet ir kasmet minint saugaus eismo dieną, taip atkreipiant visuomenės dėmesį į šią opią Lietuvos problemą.

Seimui pritarus į Atmintinų dienų sąrašą buvo įtraukta balandžio 6-oji- Saugaus eismo dieną. Lietuva tapo viena iš pirmųjų valstybių, atkreipusi deramą dėmesį į saugumą keliuose, nustatydama ir minėdama Saugaus eismo dieną.

Dabar Naujosios sąjungos (socialliberalų) partijos atstovas Seime, Valerijus Simulik džiaugiasi, kad jų iniciatyva įteisinta atmintina Saugaus eismo diena vis labiau pastebima visuomeniniame gyvenime.

Įvairios politinės partijos, bei organizacijos mini šią dieną rengdamos renginius ir šviečiamojo pobūdžio akcijas, tuo prisidėdamos prie saugesnio mūsų būvio keliuose.

Seimo narys, socialliberalas Valerijus Simulik Saugaus eismo dienos proga linki Lietuvos žmonėms saugumo keliuose, o Policijos eismo priežiūros tarnyboms ramių darbo dienų ir šypsenų keliauninkų veiduose.


Už Šiaulius


Už Šiaulius


2017 metų pavasario sesijos ir tarpsesijinio laikotarpio žmogaus teisių komiteto veiklos ATASKAITA


Valerijus Simulik

Lietuvos Respublikos Seimas

LIONS klubai Lietuvoje

Asociacija Savanoriški saugos būriai